KURUMSAL // DEĞERLERİMİZMüşteri Odaklıyız;

Teknik Isısan Rezistans San.Tic. Ltd. Şti. yöneticileri ve çalışanları müşterilerini önemser ve müşterilerine bağlıdır. Bu nedenle müşterilerimizin bugünkü ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılarken bir yandan da gelecekteki ihtiyaçlarının neler olabileceğini anlamaya çalışırız.

Farklıyız;

Teknik Isısan Rezistans San.Tic. Ltd. Şti. yöneticileri ve çalışanları fark yaratmanın ve sürekli iyileştirmenin heyecanını her zaman duyar. Bu nedenle, hem ürünlerinde hem de sunduğu hizmetlerde farklılaştırmayı ve iyileştirmeyi sürekli arar.

Katılımcıyız;

Teknik Isısan Rezistans San.Tic. Ltd. Şti. 'nin her seviyedeki çalışanı, kuruluşumuzun önemli bir parçasıdır. Çalışanlarımızın bilgi, beceri ve kişisel değerlerinin kalite yolculuğumuza katacakları değerin farkındayız.

Verilerle Konuşuruz;

Teknik Isısan Rezistans San.Tic. Ltd. Şti. yöneticileri ve çalışanları her türlü kararlarında her türlü bilgiyi kullanırlar ve gerçekleri veri analizlerinden elde edilen bilgiler yoluyla ifade etmeyi önemserler.

Yasalara Saygılıyız;

Teknik Isısan Rezistans San.Tic. Ltd. Şti. yöneticileri ve çalışanları tüm faaliyetlerinde yasalara uygun hareket etmeyi hem dürüstlük hem de sosyal devlet anlayışı içerisinde önemser ve benimser.

İş Güvenliğini Önde Tutarız;

Teknik Isısan Rezistans San.Tic. Ltd. Şti. çalışanlarının, müşterilerinin ve faaliyetleri ile etkileşen diğer insanların güvenliği önemser. Bu nedenle faaliyetlerimizden kaynaklanan tehlikelerin farkında olmak ve bu tehlikeler ile ilgili riskleri minimize etmek için tüm çalışanlarıyla bu ilke doğrultusunda hareket eder.

Çevreye Saygılıyız;

Teknik Isısan Rezistans San.Tic. Ltd. Şti. yaşanabilir bir dünyanın oluşumuna katkı sağalmak için çalışanlarını ve tedarikçilerini bilinçlendirmeyi ve faaliyetlerimizden kaynaklanan çevresel etkilerimizi minimize etmeyi bir görev olarak görür.

Yönetim Sistemlerine İnanırız;

Teknik Isısan Rezistans San.Tic. Ltd. Şti. olarak işi ve hayatı yönetmenin bir sistem işi olduğunun bilinci ile sürekli gelişen dünyamızda var olmamıza katkı sağlayacak yönetim sistemlerini oluşturmanın, uygulamanın ve sürekli iyileştirmenin önemine inanırız.