KURUMSAL // BİZ KİMİZ?

1989 yılında ISISAN ELEKTRİK VE ISI ELEMANLARI adı ile Mevlüt ŞİMŞEK tarafından kurulan firmamız 2004 yılında üretim alanını genişletmiş ve daha organize bir şekilde müşterilerine hizmet sunma kararı almış ve KURUMSAL bir firma olmak adına TEKNİK ISISAN REZİSTANS SAN. TİC.LTD. ŞTİ kurmuştur. Firmamız, Ekim 2012 den itibaren, DEMİRTAŞ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ' nde (DOSAB) 4000 m² kapalı alanda faaliyet göstermektedir.

Üretimlerimiz, ISISAN® , Teknik Isısan® ve 2011 Ocak ayından itibaren A(+) ürünlerde yeni markamız UPi® markasıyla yapılmaktadır.

Firmamız, 4000 m² kapalı alandaki fabrikasında, Kalite Yönetim Sistemlerine uygun, TSE ve CE standartlarında paslanmaz borulu (Cr-Ni) rezistans üretimi ağırlıklı olmak üzere; sanayiye, tüccarlara ve imalatçı firmalara yönelik her tür özel rezistans imalatını devam ettirmektedir.

Firmamız, paslanmaz özel sanayi fırını imalatı, paslanmaz borulu(Cr-Ni) endüstriyel mutfak rezistansları, fırın rezistansı, serpantinli rezistans, plaka ısıtıcı, çubuk ısıtıcı, fişek ısıtıcı, kelepçe ısıtıcı, quartz ısıtıcı, özel imalat quartz cam borulu ısıtıcı, quartz cam borulu rezistanslar (ufo rezistansları), quartz camlı rezistans, titan rezistans, şofben rezistansı, kanal tipi elektrikli ısıtıcı, kaset rezistans, hijyenik rezistanslar, hastane rezistansları, minibar rezistansı, termosifon ısıtıcısı, fritöz ısıtıcı, teflon ısıtıcı, cam tüp ısıtıcılar, frenleme dirençleri, asansör frenleme direnci, tekstil makineleri rezistansı, reşo rezistansı, chafingdish rezistansı, silikon rezistans, yapışkanlı silikon benmari rezistansı,yapışkanlı silikon reşo rezistansı, pvc makineleri rezistansı ve benzeri her çeşit, özel tip endüstriyel rezistans imalatı ve Rescal rezistans teli ve Kanthal rezistans teli, termostat, ısı bandı, ithal fişek rezistans, sıcak yolluk rezistansı, manifold rezistansı, çevirmeli anahtarlar gibi muhtelif malzeme satışıyla geniş bir müşteri kitlesine hitap etmektedir.

Firmamız 2010 yılında yeni ürün grubumuz ve markamız UPİ’nin alt yapı çalışmasını başlatmıştır. Bu süreçte makine yatırımı ve hammadde yatırımları ile ithal ürünlerle aynı kalite olan, Üst Kalite(A Plus) ürün grubumuzun yeni markası UPİ’nin Ar-Ge sini tamamlamış ve 2011 yılı Ocak ayından itibaren katıldığımız fuarlarda da yeni markamızın lansmanına başlamıştır.

Türkiye’nin endüstriyel grupta ithal ürün talebine cevap veren UPİ ile ithalatı önleyerek yerli sermayenin korunmasını amaçlamıştır.

Teknik Isısan Rezistans San. Tic. Ltd. Şti’nde,
KALİTE; tedarik zincirinden satış yönetimine kadar, bir bütün olarak üretim sürecinin temel parçası olarak ele alınmaktadır. Tüm çalışanlarımız, düzenli eğitimlerin sonucu olarak, kalite prensiplerine dayalı, hatayı en aza indirgeme bilinci ile ülkemiz için katma değer oluşturma arzusu ile üretim yapmaktadır.

Üretimlerimiz halen, ISISAN®, Teknik Isısan® ve UPİ® markasıyla yapılmaktadır.